Drlik Skate Alu

TOP 29 v kategorii Kolečkové lyže

Drlik Skate Alu

DRLIK SKATE ALU, kolečkové lyže na skate Pevné a zároveň i velmi lehké kolečkové lyže, které jsou vhodné nejen pro těžší lyžaře, ale zároveň i pro mladé začínající lyžaře,...
3 510 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Sunshop.cz

Do týdne • Více variantZdarma88 % • 1 371 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 380 recenzíDalší informace

• Montáž vázání

Alu Skate 2.0 jsem zvolil jednak kvůli své váze a jednak, že na kolečkových lyžích začínám. Výrobek se zdá být kvalitní, hliníkový profil, hmotnost lyží nijak neřeším. K modelu mám střední kolečka, pro mě osobně rychlostně akorát. Lyže jedou velmi slušně a tiše. Rozhodně dobrá volba pro začínající, ale i pokročilejší a pro ty, co nechtějí utrácet majlant. Navíc český výrobek. Součástí lyží blatníčky. Chce to trochu cviku, ale jsem spokojen, a lze jen doporučit.

• Montáž vázání v ceně

Na kolečkových lyžích začínám, tak jsem čekal na ujetí prvních km. Po asi 60 km hodnotím jako super. Mám základní kolečka ( střední rychlost) a rychlostí mě naprosto vyhovují. Zvolil jsem tento model z důvodu mé váhy, na carbon jsem moc těžký. Mě osobně vyhovují, hliník mi vyhovuje, hmotnost lyží neřeším, zajímavá barva. Nechal jsem si namontovat vázání. Tento model podle mě ocení jak začátečníci, tak pokročilí. Navíc blatníčky. Doporučuji přikoupit vak.

DRLIK SKATE ALU, kolečkové lyže na skate

Pevné a zároveň i velmi lehké kolečkové lyže, které jsou vhodné nejen pro těžší lyžaře, ale zároveň i pro mladé začínající lyžaře, kteří ocení nízkou váhu a obratnost těchto lyží. Kolečkové lyže Drlik Skate Alu mají předvrtané otvory pro snadnou montáž vázání.

V případě zájmu je možné osadit kolečky RS80 o průměru 80 mm.

Cena zahrnuje blatníčky, které jsou na lyžích namontované.

Max. hmotnost lyžaře: 110 kg

Uvedená cena je za pár lyží

Profil

Kolečka